Finn Juhl Diplomat sideboard
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FINN JUHL, sideboard, Diplomat, fanerat i palisander, 2 lådor i mitten, flankerade av 2 dörrar, handtag i rostfritt stål, brickmärkt France & Sön, Cites-intyg medföljer, höjd 71,5 137 x 46,5 cm
Bruksspår, smärre repor, rester efter intorkar teakolja
538645
2018-04-26