Finn Juhl Diplomat sideboard

Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard
Finn Juhl Diplomat sideboard

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FINN JUHL, sideboard, Diplomat, fanerat i palisander, 2 lådor i mitten, flankerade av 2 dörrar, handtag i rostfritt stål, brickmärkt France & Sön, Cites-intyg medföljer, höjd 71,5 137 x 46,5 cm

Bruksspår, smärre repor, rester efter intorkar teakolja

538645

2018-04-26