Fransk skola Blomsterstilleben

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRANSK SKOLA (1800-tal): Blomsterstilleben, olja på duk, ca 79x73 cm

Krackeleringar, smärre föärgbortfall

538662

2018-04-28