Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DESSERTSKÅLAR MED FAT, 8 st., glas, troligen Tyskland, 1900-talets början, röd glasmassa med dekor av kartuscher samt djur, diameter ca 12-14,5 cm
Kantlagningar förekommer, nagg
538670
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här