Dessertskålar glas

Dessertskålar glas
Dessertskålar glas
Dessertskålar glas
Dessertskålar glas
Dessertskålar glas
Dessertskålar glas
Dessertskålar glas
Dessertskålar glas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DESSERTSKÅLAR MED FAT, 8 st., glas, troligen Tyskland, 1900-talets början, röd glasmassa med dekor av kartuscher samt djur, diameter ca 12-14,5 cm

Kantlagningar förekommer, nagg

538670

2018-04-26