Schackbord 1960-tal

Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal
Schackbord 1960-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SCHACKBORD med schackpjäser, 1960-tal, Italien, skiva och pjäser i kalcit, pelarunderrede på kryssfot i betsad bok, höjd ca 56, 55 x 55 cm

Bruksslitage, enstaka pjäs med nagg

538673

2018-04-26