Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SCHACKBORD med schackpjäser, 1960-tal, Italien, skiva och pjäser i kalcit, pelarunderrede på kryssfot i betsad bok, höjd ca 56, 55 x 55 cm
Bruksslitage, enstaka pjäs med nagg
538673
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här