Bägare Anders Brandt Norrköping

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, silver, Anders Brandt, Norrköping 1779, svisselerad bladdekor, delvis brännförgylld, äldre initialer CAD, höjd 9 cm, vikt 55 g

Slitage

538674

2018-04-26