Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SIDENBRODERI, 1800-tal, Kina, brodyr på sidensatin, motiv med bl a fenixfåglar, ca 290x265 cm
Slitage, bristningar, delvis skör
538705
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här