Sidenbroderi 1800-tal

Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal
Sidenbroderi 1800-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIDENBRODERI, 1800-tal, Kina, brodyr på sidensatin, motiv med bl a fenixfåglar, ca 290x265 cm

Slitage, bristningar, delvis skör

538705

2018-04-26