Tobaksburk 1800-tal

Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal
Tobaksburk 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOBAKSBURK, 1800-tal, sten, oktagonal, höjd ca 19 cm

Locket med lagning

538717

2018-05-01