Lampbord 2 st

Lampbord 2 st
Lampbord 2 st
Lampbord 2 st
Lampbord 2 st
Lampbord 2 st
Lampbord 2 st
Lampbord 2 st
Lampbord 2 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LAMPBORD, 2 st, Louis XVI stil, 1900-tal, genombruten gallerkant med intarsiadekor, höjd ca 57, 43x43 cm

Smärre slitage

538738

2018-04-30