Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Vinterlandskap, signerad Xet samt numrerad 262/350, motivmått ca 31x37 cm
538741
2018-05-07
Gör en kostnadsfri värdering här