Sve X:et Erixon Färglitografi

Sve X:et Erixon Färglitografi
Sve X:et Erixon Färglitografi
Sve X:et Erixon Färglitografi
Sve X:et Erixon Färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Vinterlandskap, signerad Xet samt numrerad 262/350, motivmått ca 31x37 cm

538741

2018-05-07