Vikskärm troligen Indien

Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien
Vikskärm troligen Indien

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, betsat trä, 1900-talets andra hälft, troligen Indien, höjd ca 180x200 cm

Något blekt, smärre slitage, några torrsprickor till botten av benen

538743

2018-04-26