Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, betsat trä, 1900-talets andra hälft, troligen Indien, höjd ca 180x200 cm
Något blekt, smärre slitage, några torrsprickor till botten av benen
538743
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här