Sideboderi

Sideboderi
Sideboderi
Sideboderi
Sideboderi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVLA, 17/1800-tal, St. Antonius och Padua, sidebroderi och blandteknik, ca 26x20 cm

Skador

538749

2018-04-26