Johan Fredrik Isberg Riddarholmen
2018-04-26
538757
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN FREDRIK ISBERG (1846-1904): "Från Riddarholmen." monogramsignerad, akvarell, ca 15,5x10 cm