Porträtt 1700-tal

Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal
Porträtt 1700-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal) (2): Porträtt, föreställande Frans I samt Maria Teresia av Österrike, olja på duk, ca 85x66 cm

Dubblerade, retuscher

538769

2018-04-27