Bing & Gröndahl figuriner

Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner
Bing & Gröndahl figuriner

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, figuriner, 5 st, Danmark, stämplade B&G: fågel nr ´7635´, fågel nr ´1633´, barn nr ´2207´, kalv nr ´2168´, flicka med katt nr ´1745´ höjd ca 5-14 cm

Smärre slitage

538774

2018-04-28