Berga Möbler, fåtölj, Sverige, 1940-tal

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

18 000 SEK

BERGA MÖBLER, tillskriven, fåtölj, Sverige, 1940-tal, klädda i grön sammet, ben i betsad i björk, höjd 73 cm

Mindre slitage

538778

2018-05-09