Golvvaser Kina

Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina
Golvvaser Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVVASER, 1 par, snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, balusterformade, med hänklar, dekor av figurscener samt kalligrafi i emaljfärger, järnoxid, sepia samt guld, höjd ca 56 cm

Nagg

538780

2018-04-26