Agda Österberg, matta, rölakan

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

AGDA ÖSTERBERG, matta, rölakan, signerad Agda Österberg, 300 x 194 cm

Mindre slitage, skadade fransar

538782

2018-05-09