Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARABIA, blomkrukor, med fat, 7 st, stengods, 1960-70-tal, formgivna av Richard Lindh, höjd 10-16 cm, diameter 11-19 cm
Bruksslitage,
538796
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här