Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SFINX, egyptisk tillverkning, (1900-talets första hälft), kalcit, höjd ca 16,5 samt 34,5x8 cm
Mindre nagg, slitage
538817
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här