Grand Tour - Sfinx

Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx
Grand Tour - Sfinx

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SFINX, egyptisk tillverkning, (1900-talets första hälft), kalcit, höjd ca 16,5 samt 34,5x8 cm

Mindre nagg, slitage

538817

2018-04-26