Hans Osswald oljemålning

Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning
Hans Osswald oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS OSSWALD (1919-1983), komposition, signerad Hans Osswald, olja på pannå, ca 27 x 21 cm

538819

2018-04-26