Filmer 1910 och 1910-tal

Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal
Filmer 1910 och 1910-tal

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FILMER, ca 34 st, 1900-talets början, Pathé, 9,5 mm, cellulosaacetat, film för amatörfilmare, bl.a. Pathé baby, Pathex och Pathéscope, flertalet filmer med Charlie Chaplin

538828

2018-10-14