Oleg Nourpeissov olja på duk

Oleg Nourpeissov olja på duk
Oleg Nourpeissov olja på duk
Oleg Nourpeissov olja på duk
Oleg Nourpeissov olja på duk
Oleg Nourpeissov olja på duk
Oleg Nourpeissov olja på duk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLEG NOURPEISSOV (född 1962): "Stilleben med bröd, ost, citron och vin"", monogramsignerad, signerad och daterad 2001.05 á tergo, olja på duk, ca 61 x 50 cm

538829

2018-04-26