Golvur England 1800-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVUR, John Thomson, England, 1800-talets första hälft, mahognyfanér med intarsiadekor av meanderslingor, höjd ca 208, bredd ca 50 cm
Fanérskador, sprickor, lod, pendel och uppdragsnyckel saknas
538834
2018-04-28