Dagbädd Kina

Dagbädd Kina
Dagbädd Kina
Dagbädd Kina
Dagbädd Kina
Dagbädd Kina
Dagbädd Kina
Dagbädd Kina
Dagbädd Kina

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAGBÄDD, Kina, 1900-talets första hälft, betsat trä med genombruten dekor och rotting på skivan, höjd ca 55, 192x58 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, märken, fläckar, lagningar,

538844

2018-04-26