Axel Lindman oljemålning

Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning
Axel Lindman oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AXEL LINDMAN (1848-1930): Strand med uppdragna båtar, signerad och daterad Axel Lindman Villerville 1879, olja på pannå, ca 23x40 cm

538848

2018-04-26