Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, handmålade kakelplattor med nordafrikanskt motiv, signerad F.L, björk, träskuren dekor, svarvade ben, höjd 62,5, 67x52 cm

Smärre bruksslitage

538850

2018-04-29