Marianne von Munchow ryamatta

Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta
Marianne von Munchow ryamatta

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIANNE VON MÜNCHOW, "Granarna", ryamatta, Svensk Hemsöljd, signerad MvM, ca 200x140 cm

Slitage, fläckar, några fransar saknas, viss "källarlukt"

538864

2018-04-28