Boris Smirnov-Rusetsky pastell
Valmis
2018-04-28
538873
| Korkein tarjous | 3 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
BORIS SMIRNOV-RUSETSKY (1905-1993): Skogslandskap med stenbumling, monogramsignerad och daterad -87, pastell, ca 95x67cm