Matbord 1950/60-tal
Vollendet
2018-05-01
538881
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva i teak, höjd ca 69, 145x69 cm
Skivan med slitage