Edvin Ollers ljusstakar 1 par i tenn

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

EDVIN OLLERS, ljusstakar, 1 par, Schröder och Olsson, tenn, Stockholm 1978, Art Deco-stil, stämplade Ollers, höjd 12 cm

Smärre bruksslitage

538883

2018-04-26