Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
EDVIN OLLERS, ljusstakar, 1 par, Schröder och Olsson, tenn, Stockholm 1978, Art Deco-stil, stämplade Ollers, höjd 12 cm
Smärre bruksslitage
538883
2018-04-26