Åke Axelsson pallar Gärsnäs

Åke Axelsson pallar Gärsnäs
Åke Axelsson pallar Gärsnäs
Åke Axelsson pallar Gärsnäs
Åke Axelsson pallar Gärsnäs
Åke Axelsson pallar Gärsnäs
Åke Axelsson pallar Gärsnäs

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

ÅKE AXELSSON, pallar, 4 st, modell 127 för Gärsnäs, utförda i bok, stämplade och daterade undertill 1988-11-07, höjd ca 44 cm

538901

2018-04-26