Henry Andrew Harper

Henry Andrew Harper
Henry Andrew Harper
Henry Andrew Harper
Henry Andrew Harper

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HENRY ANDREW HARPER (1835-1900): Rastande sällskap i bergslandskap, signerad och daterad H.A. Harper 1884, akvarell, ca 51x74 cm

538903

2018-04-26