Ivan Couver oljemålning

Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning
Ivan Couver oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JAN VAN COUVER (Hermanus Koekkoek, Holland 1836-1909): Hamnmotiv, signerad Jvan Couver, olja på duk, ca 50x75 cm

538904

2018-04-26