Schatull barockstil

Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil
Schatull barockstil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, fanerad i valnötsrot, 1900-talets första hälft, barockstil, beslag i mässig, hyllinredning, skuren dekor, höjd ca 96, 80x41 cm

Lister samt draghandtag saknas, fanerskador

538943

2018-04-27