Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARNMÖBEL, skåp med vitrinöverdel, rokoko, fanerad med ek, 3 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 160, 59x37 cm, nyckel finns

Slitage

538947

2018-04-26