Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNMÖBEL, skåp med vitrinöverdel, rokoko, fanerad med ek, 3 lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 160, 59x37 cm, nyckel finns
Slitage
538947
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här