Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, 1900-tal, orientalisk, träskuren genombruten dekor, 4 sektioner, höjd ca 183, bredd per sektion ca 46 cm
Bruksslitage
538949
2018-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här