Vas porslin Kina

Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina
Vas porslin Kina

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, porslin, Kina, 1900-talets början, vit glasyr med krackelyr, livet med stiliserade blad, botten med märke, höjd ca 30 cm

Nagg

538950

2018-04-26