Joan Miro litografi

Joan Miro litografi
Joan Miro litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983) efter: Abstrakt figur, färglitografi, signerad i trycket, bladmått ca 54x76 cm

blad löst i ram

538951

2018-04-26