Kjell Engman skulpturer kanna kopp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ENGMAN, skulpturer, 2 dlr, glas, i form av kanna och kopp, signerad 7263021 Kosta Boda Atelier Lim ed 1000 ex resp 7263032 Kosta Boda Atelier Lim ed 1000 ex, höjd 14-20 cm

Minimal nagg vid pip

538970

2018-04-26