Kjell Engman skulpturer kanna kopp
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJELL ENGMAN, skulpturer, 2 dlr, glas, i form av kanna och kopp, signerad 7263021 Kosta Boda Atelier Lim ed 1000 ex resp 7263032 Kosta Boda Atelier Lim ed 1000 ex, höjd 14-20 cm
Minimal nagg vid pip
538970
2018-04-26