Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
MAURICE VERDIER (Frankrike, 1919-2003), provinsiellt landskap, signerad och daterad M Verdier -48, olja på pannå, ca 49x63 cm
Smärre repor
538972
2018-04-26