Maurice Verdier oljemålning

Maurice Verdier oljemålning
Maurice Verdier oljemålning
Maurice Verdier oljemålning
Maurice Verdier oljemålning
Maurice Verdier oljemålning
Maurice Verdier oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

MAURICE VERDIER (Frankrike, 1919-2003), provinsiellt landskap, signerad och daterad M Verdier -48, olja på pannå, ca 49x63 cm

Smärre repor

538972

2018-04-26