Hylla betsad bok

Hylla betsad bok
Hylla betsad bok
Hylla betsad bok
Hylla betsad bok
Hylla betsad bok
Hylla betsad bok
Hylla betsad bok
Hylla betsad bok

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA, 1900-talets slut, betsad bok, med 5 hyllor och 2 lådor med mässingsbeslag, höjd ca 194, 60x28 cm

Bruksslitage

538977

2018-04-28