Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925): Segelbåtar, signerad E H Mantel, olja på duk, ca 85 x 66 cm

Duken är något ospänd

538981

2018-04-26