Vitrinskåp City möbler
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, City möbler AB, Tibro, vitlackerad trä, sent 1900-tal, nedre delen med två lådor i särg och dörrpar och bakomliggande hyllplan, övre delen med glasdörrpar och bakomliggande hyllplan, höjd ca 184, 100x41 cm
Smärre slitage
538985
2018-04-28