Vitrinskåp City möbler

Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler
Vitrinskåp City möbler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, City möbler AB, Tibro, vitlackerad trä, sent 1900-tal, nedre delen med två lådor i särg och dörrpar och bakomliggande hyllplan, övre delen med glasdörrpar och bakomliggande hyllplan, höjd ca 184, 100x41 cm

Smärre slitage

538985

2018-04-28