Lennart Roupe oljemålning

Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning
Lennart Roupe oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

LENNART ROUPE (född 1918): Vy från skeppsbron, signerad och daterad L. Roupe -77, olja på duk, ca 31x55 cm

538994

2018-04-27