Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, Martin Gustaf Moberg, Jönköping, gjutformen tillverkad 1786, höjd 21 cm
Bucklor, lagningar, manschetter saknas
539002
2018-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här