Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustavianska, Martin Gustaf Moberg, Jönköping, gjutformen tillverkad 1786, höjd 21 cm

Bucklor, lagningar, manschetter saknas

539002

2018-04-27