Sven X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Kustmotiv, signerad S. Erix., provtryck, ca motivmått 34x50 cm

539006

2018-04-27